CM / UKR пост # 1 "З чистого листа почати блог , найспівучішою мовою "


Доброго вечора ми з України !!

Що хотів би ще додати до мого минулого поста…. Ніколи не будемо братами!

Коли закінчиться війна, в якій ми переможемо і в мене немає жодного сумніву в цьому.

Ми почнемо своє нове життя.

Нас чекає нелегкий шлях, тому що нам потрібно буде все відбудувати зново з нуля на виздженій українській землі.

Повернуться наші рідні люди в Ураїну , з країн у які вони потрапили не за своєю волею, хтось повернеться до свого дому, а хтось більше не побачить свого рідного гніздечка.

Ми впораємося в цьому теж не має сумніву у мене. Кожен з нас повернеться до колишніх своїх справ і турбот.

Повернеться покер і продовжить своє існування покерний комьюніті. І форум так само переродитися і стане зовсі іншим, у цьому я також впевнений.

Іван відповів мені на запитання.

і це мене тішить. Дуже мене це обнадіює. Дякую

Наважуюся припустити, що після створення в повному обсязі сайту українською мовою з ним зникнуть проблеми, що виникають на ґрунті мови та мовного бар'єру. Не буде тут «фантазій» щодо якоїсь надуманої агресії, розпалювань ненависті та іншої «популярної у тутешніх краях думки»

Проблеми зникнуть самі собою.

Оскільки росіяни у своїй стихії «варитися» на своєму місці та російською мовою спілкуються, англомовна аудиторія на своєму місці та на звичній для них англійській мові спілкуються.

Українець буде вже у своєму будинку розмовляє своєю мовою, без жодних утисків та нерозуміння, на тій мові яку розуміє весь слов'янський народ, якого «розкидало» по всьому світу.

Немає куточка тепер на нашій планеті, хто б не знав про українця та Україну. Впевнений бар'єрів у плані спілкування не буде. І те, що сайт буде популярним та модним з приставкою UA  у цьому я майже можу бути впевнений.

Сподіваюся шановні наші адміністратори КМ на даній сторінці, так само буде можливість автоматичної орфографії ;)


Не всі добре вчилися в школі)) і дана опція буде не тільки потрібним інструментом, але й корисним у плані знання та навчання української мови.

Епілог

Хочу ще раз звернеться до тих, хто спікулює питанням мови. Ніхто нікого не змушує говорити, спілкуватися, писати українською мовою.

Україна вільна країна.

Ті, хто живе в ній, вільно може говорити і спілкуватися будь-якою мовою.

Але якщо ти українець і живеш в Україні.

Ти сам бажатимеш спілкування українською мовою у своїй країні.

За власним бажанням.

Ось побачиш.

Мені не потрібно нікого в чомусь переконувати. Тому що я і так у цьому майже впевнений.

Харків, Мореуполь та інші міста російськомовні на 80-90% вітали російську мову до 24.02.2022 , а на сьогодні і надалі я сумніваюся, що після пережитого та втраченого вони знову бажатимуть щось із "русцкого міра" і все, що з ним пов'язано.

А ті, хто і досі, не погоджується з цим , то їм доведеться підлаштовуватися під більшість, якщо не хочуть у майбутньому соромитися власних українських громадян , спілкуючись російською.

Це моя особиста думка та припущення.

Подобатися вам це , чи ні. Так буде.

Якщо ти душею та тілом розумієш висловлювання українця "Україна понад усе!" , то ти та людина, яка все розуміє і тобі не потрібно що-небудь доводити і в чомусь переконувати. І просити.

Слава Нації !

Слава Україні !

PS.

Для ватных руских людей которым сут в уши путём пропаганды и которые её "хавают"и бьют себя в груди и кричат "нацисты ! бендеровцы! захватили Украину ,поясняю в последний раз и по руски "Хотя знаю ,что вам похуй, мне честно тем более " но всё же выскажусь ,сделаю вам одолжение. 

Еще в марте 1917 года в Киеве только начиналась революция. А на митингах в регионах ответом на лозунг "Да здравствует автономия Украины!" уже тогда можно было услышать единодушное: "Слава! Слава Украине!". Это был обычный набор лозунгов, как-то: "Да здравствует демократическая республика!


До побачення.

Оценить пост из раздела GambleTalk можно только в течение 2-х суток с момента публикации
Общая оценка данного поста:
19
espressoprofit
Увлечённый
Баннер pokerdom Баннер pokerdom
Комментарии отсутствуют
Вы будете первым, кто оставит свой комментарий
Незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.