ggpokerok ggpokerok ggpokerok

Мишко, тобі то треба?

Один з головних принципів, який я здобув за 32 роки життя - займайся тільки тим, що тобі насправді подобається. В іншому випадку - буде тільки зле, як предмету діяльності, а головне - тобі. На рівні хімії головного мозку ще простіше - рівень нейромедіаторів окситоцину з допаміну впав - зволікай й думай, як повернути його на попередній рівень, або шукай щось нове, й щоб для душі. 

Колись, на щорічному книжковому форумі у Львові самий гуморний й єдиний в своєму роді Лесь Подерв'янський дав мені пораду на моє запитання : "Який секрет успішного літературного твору?" 


- Починати писати тоді, коли вже не можеш тримати задум в собі, коли так розриває від потреби через літери та папір поділитися з іншим, що не тільки їсти не хочеш, а й горілка не лізе. ( По пам'яті цитую, близько до тексту).

А після зустрічі з читачами я попросив автографа з цитатою з однієї з п'єс : " Міша, я тебе за те поважаю, що ти рісковий парень"


На що отримав щіру відповідь " мені впадлу стільки писати " , проте книгу з автографом митця досі маю. Коли в старших класах, в тиху від батьків ми слухали "Гамлета", я б ніколи не подумав, що потім колись буду мати зустріч з Лесем в реальному житті! 

Так само й з лудкою, робити ставку або сідати за покерний стіл тільки коли дуже хочеться грати, народний вислів - " не хочеш стати - не мучаі дупу" дуже підходить для моїх правил життя. Ось й вчора, начебто п'ятниця, гарний трафік хобі-гравців за столами, добрі scoop after-party мтт, проте настрій весняний - закрив клієнти та трекери, зателефонував коліжанці й вже не пуш-фолд стадія , а негроні або мохіто, чи вже long Island stage.

Щось мене занесло в лірику, так нащо мені блог? Вперше чергу потішити его, що комусь, в добу сторіс та тік-тока ще цікаві тексти. До того приємно повернутись у стан, який описував культовий бітник Джек Керуак, який сідав за печатну машинку й часами від неї не відходив. Ось і я вирішив випробувати, як воно писати в блог cardmates з телефону, й в мене вже декілька пальців боляче, проте ендорфіни в мозку блокують цей біль, а ще ж буде допамін, коли повернусь перевіряти скільки переглядів та лайків :)) 

Ну а якщо пощастить отримати призові від конкурсах, то буде більше грошей для недолугих ставок. Сьогодні граємо під впливом вчорашнього перегляду - Зверев - Тіем п1 1.85Оценить пост из раздела GambleTalk можно только в течение 2-х суток с момента публикации
Общая оценка данного поста:
29
Dr_Ligvi
Узнаваемый
Чорні брови............ Карі очі.....................
pokerdom pokerdom
Комментарии (2)
Пользователь Vetal
Аура пользователя Vetal 3466
Vetal
Эксперт

Гамлет был шедевр, хотя может такое только школоте нравится.

1 ответ
Пользователь Dr_Ligvi
Аура пользователя Dr_Ligvi 920
Dr_Ligvi
Узнаваемый

Восприятие в 17 и в 27 разное. В школе то слушали из-за матов и речевьіх оборотов. Позже уже стало понятно, что несмотря на простоту, пьесьі Леся глубокие по смьіслам.

Незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Cardmates Cash Team
Играешь кэш,
но испытываешь
проблемы с
банкроллом?
Есть решение!