Мишко, тобі то треба?

Один з головних принципів, який я здобув за 32 роки життя - займайся тільки тим, що тобі насправді подобається. В іншому випадку - буде тільки зле, як предмету діяльності, а головне - тобі. На рівні хімії головного мозку ще простіше - рівень нейромедіаторів окситоцину з допаміну впав - зволікай й думай, як повернути його на попередній рівень, або шукай щось нове, й щоб для душі. 

Колись, на щорічному книжковому форумі у Львові самий гуморний й єдиний в своєму роді Лесь Подерв'янський дав мені пораду на моє запитання : "Який секрет успішного літературного твору?" 


- Починати писати тоді, коли вже не можеш тримати задум в собі, коли так розриває від потреби через літери та папір поділитися з іншим, що не тільки їсти не хочеш, а й горілка не лізе. ( По пам'яті цитую, близько до тексту).

А після зустрічі з читачами я попросив автографа з цитатою з однієї з п'єс : " Міша, я тебе за те поважаю, що ти рісковий парень"


На що отримав щіру відповідь " мені впадлу стільки писати " , проте книгу з автографом митця досі маю. Коли в старших класах, в тиху від батьків ми слухали "Гамлета", я б ніколи не подумав, що потім колись буду мати зустріч з Лесем в реальному житті! 

Так само й з лудкою, робити ставку або сідати за покерний стіл тільки коли дуже хочеться грати, народний вислів - " не хочеш стати - не мучаі дупу" дуже підходить для моїх правил життя. Ось й вчора, начебто п'ятниця, гарний трафік хобі-гравців за столами, добрі scoop after-party мтт, проте настрій весняний - закрив клієнти та трекери, зателефонував коліжанці й вже не пуш-фолд стадія , а негроні або мохіто, чи вже long Island stage.

Щось мене занесло в лірику, так нащо мені блог? Вперше чергу потішити его, що комусь, в добу сторіс та тік-тока ще цікаві тексти. До того приємно повернутись у стан, який описував культовий бітник Джек Керуак, який сідав за печатну машинку й часами від неї не відходив. Ось і я вирішив випробувати, як воно писати в блог cardmates з телефону, й в мене вже декілька пальців боляче, проте ендорфіни в мозку блокують цей біль, а ще ж буде допамін, коли повернусь перевіряти скільки переглядів та лайків :)) 

Ну а якщо пощастить отримати призові від конкурсах, то буде більше грошей для недолугих ставок. Сьогодні граємо під впливом вчорашнього перегляду - Зверев - Тіем п1 1.85Оценить пост из раздела GambleTalk можно только в течение 2-х суток с момента публикации
Общая оценка данного поста:
29
Dr_Ligvi
Любитель
Баннер pokerdom Баннер pokerdom
Комментарии (2)
Пользователь Vetal
Аура пользователя Vetal 2069
Vetal
Выдающийся

Гамлет был шедевр, хотя может такое только школоте нравится.

1 ответ
Пользователь Dr_Ligvi
Аура пользователя Dr_Ligvi 527
Dr_Ligvi
Любитель

Восприятие в 17 и в 27 разное. В школе то слушали из-за матов и речевьіх оборотов. Позже уже стало понятно, что несмотря на простоту, пьесьі Леся глубокие по смьіслам.

Незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.