Новий сезон Cardmates Bloggers Challenge

Привіт всім блогоманам!

Поки Іван не бачить, вирішив злити вам інформацію про майбутній сезон Cardmates Bloggers Challenge, який вже незабаром стартує на нашому новому сайті. Ага, ось так я вмію зберігати секрети. Співробітник із мене так собі.

У новому сезоні ми вирішили збільшити призовий фонд до 100 000$ та трохи змінити формат конкурсу. Тепер все відбуватиметься, як у «Голодних іграх» – блогери в обтягуючих костюмах битимуться за призові. Битимуться у прямому значенні цього слова.

Здається, перед початком сезону блогери ще виступатимуть на величезній сцені для глядачів. Але ми цього ще не погодили, бо ніхто не пам'ятає, як і що там було у фільмі.

З питань обтягуючих костюмів звертайтесь до мене. Мені й бюджет на цю справу виділили, допоможу із розмірами. Ну а з приводу зброї пишіть до Liudmyla Trishchanovych. Вона у нас складом зброї управляє.

Невеличкий лайфхак: скажіть їй, що вона гарнюня та насипте ще зверху компліментів. Я так собі арбалет і бензопилу до нового сезону накружив.

Коротше, ви вже здогадалися, що я, як завжди, несу якусь ху*ню. Насправді я вирішив написати цей пост, щоб трохи спойлернути – зовсім скоро ви побачите новенький та красивий сайт Cardmates.ua. І так, конкурс блогерів там також буде.

Зі зрозумілих причин новий сезон конкурсу ми проводитимемо для українських покеристів і тільки на UA. Сподіваюся, мені теж вистачить часу вести блог, бо там буде... Не хочу заздалегідь зайвого пи*данути, тому збережу інтригу.

Скоро, друзі, зовсім скоро...)

Оценить блог:
31
GrinderVald Элита
Элита
Баннер pokerdom Баннер pokerdom
Комментарии (4)
Пользователь Dr_Ligvi
Аура пользователя Dr_Ligvi 2367
Украина Dr_Ligvi Элита
Элита

Гарна новина! В мене тематичиний фемінистичний костюм!


1 ответ
Пользователь GrinderVald
Аура пользователя GrinderVald 3402
GrinderVald Элита
Элита

Мій фаворит на перемогу))

Пользователь Vetal
Аура пользователя Vetal 18065
Vetal Легенда
Легенда

-коли конкур блогерів?

-приблизно за 2-3 тижні

1 ответ
Пользователь GrinderVald
Аура пользователя GrinderVald 3402
GrinderVald Элита
Элита

Швидше буде, але це неточно)

Незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.