Баннер ggpokerok Баннер ggpokerok Баннер ggpokerok

Останній прохідний допис

Пандемія змінила нас всіх, так чи інакше. Для мене - це факт, що здоров'я вийшло на перший план. Як фізичне, так й ментальне. Ці два аспекта неможна ділити. Проблеми в голові 148% призведуть до проблем з тілом. Тому наразі я раб свого мозку, останні пару тижнів я майже не працюю, багато спав, особливо по ночах. Мозку треба відпочивати, перегони за баблом призведуть до перевантаження, в наслідок чого, навіть якщо матеріальна ціль буде досягнута, моральна вона вам вже не буде потрібне - настане вигорання. 

Тому при плануванні свого режиму треба не забувати про час на відпочинок, справжній відпочинок, без смартфонів, бухла, а з книгами, свіжим повітрям, адекватним фізичним навантаженням. Наведу такий факт, что в найпопулярнішій научпоп книзі про Мозок Девіда Рока  перший розділ  про перенавантаження мозку та відпочинок. 


Книга дуже ефективна й крута, всім раджу!

Тому наразі я більше відпочиваю ніж катаю. Можливо, на початку серпня влаштую активний грінд, але там те ж треба бути одразу сбавляти темпи, бо мені в середині місяця робити другий шот вакцини, тиждень буде велике навантаження на імунку, треба це враховувати. 

WSOP online точно не буду грати, можливо тільки буде лудоманську мрію робити, пробувати відібратись зі Step 1 й до самого мейну, начепто сітка сателітів для цього підходить. Ще там в GG POker є пакетні сати на офф у Вегас, але як воно буде, якщо хтось з України чи Росії його виграє, але не зможе потрапити, дадуть кешем, перенесуть на наступний рік чи квиткам на недільні мейни? Треба буде перепитати у службі підтримки. 

Доречі хтось ще не знає, на твіч-каналі cardmates можна роздобути кілька патронів на ті ж такі сати чи спіни чи звичайні баунті-мтт, чи хто в кеше може сходинку влаштує, якщо регулярно дивитись стріми, та не пропускати жоден, як ми з Веталем та іншими, то можна 10 баксі на тиждень потім отримувати на свій рахунок в покерок. Мені от вчора перші баксікі надіслали.


Ну й на останок, на початку липня я думав що буде пару дописів про ставки на спорт та мій шлях у них. Проте потім те ж стало впадлу, мотивація пропала. Хоча в червні було рівно 19 років як я зробив свою першу ставку, це був ЧМ в Японії та Кореї, груповий етап.

Може воно й краще, що зараз не написав, до круглої дати буде можливість підготуватись.

А поки що маленький тізер, стаття в WSJ про одного з моїх менторів у ставках, гуру з Енакієво DimOKa 

https://www.wsj.com/articles/SB124225824919117313


Ви його й по слотам могли знати, він на ютубі якось в мега фортюн в прямому етері брав топ-джек. Є такі люди, справжні генії, які б за що не бралилися,  майже все в профіт перетворюють.


Грайте по банкролу, прибирайте за собою, побачимось коли побачимось, Мішка Логві


Оценить пост из раздела GambleTalk можно только в течение 2-х суток с момента публикации
Общая оценка данного поста:
38
Dr_Ligvi
Любитель
We don't know much about them, but we're sure Dr_Ligvi is great.
Баннер pokerdom Баннер pokerdom Telegram канал Cardmates
Комментарии (10)
Пользователь Avocado
Аура пользователя Avocado 593
Avocado
Любитель

книзі про Мозок Девіда Рока

Люблю такую литературу, спасибо за рекомендацию.

Тому наразі я більше відпочиваю ніж катаю.

Все правильно делаешь. Сам играю циклами, потом отдыхаю. Иногда циклы затягиваются. Хорошо все делать в балансе, но я до сих пор не научился этому.

WSOP online точно не буду грати, можливо тільки буде лудоманську мрію робити, пробувати відібратись зі Step 1 й до самого мейну

Там только один бай-ин можно откатать, если не отбираться через сетку саттелитов - опенер или как он там называется с бай-ином 50$ и гарантией 1М. Поле конечно будет ого-го, но думаю удачи нужно не больше чем сначала отобраться с сата а потом играть более дорогой бай-ин.

Грайте по банкролу, прибирайте за собою, побачимось коли побачимось, Мішка Логві

Ты так прощаешься, как буд-то навсегда уходишь с форума) Не пропадай надолго, до встречи в августе)

1 ответ
Пользователь Dr_Ligvi
Аура пользователя Dr_Ligvi 516
Dr_Ligvi
Любитель

Книга ваще топ-топов, этот чувак Дэвид проделал колосальный пласт работы и перевел все с научного языка на общедоступный. Я ее не только покерным друзьям советую, она про всех нас и написано классно. Сначала как мы делаем ( а это почти всегда неверно), потом пояснение почему неверно, и как надо делать, чтоб было норм.


The return он называется, да, хороший турик, раз в таком доехать до топ-3, там же еще см за 50 будет тоже надо его в вск играть. И отобраться изи, что в пс, что в ГГ, я вчера потестил за 5 25 путевок, поляна норм, процентов 15% только понимает ICM саттелитный, правда с первой попытки не помогли эти факторы пробиться.


Та куда я денусь с этой лудоманской подводной лодки. У меня много всяких маний и графо - одна из них)

Пользователь Dr_Ligvi
Аура пользователя Dr_Ligvi 516
Dr_Ligvi
Любитель

мисклик

0 ответов
Пользователь AntonMalyshev
Аура пользователя AntonMalyshev 460
AntonMalyshev
Любитель

Я всё понимаю чувак, патриотизм и всё такое, хотя я считаю что патриотизм-это полная хуйня, я нигилист, зачем написал на украинском, мне не сложно понять что ты написал, так как я был отличником по беларускай мове, но это же бред, здесь все рускоязычные, дело твоё конечно, но это дебилизм по моему

4 ответа
Пользователь Vetal
Аура пользователя Vetal 2278
Vetal
Выдающийся

Он раньше вёл блог на украинском, поэтому для него ни чего удивительного.

Пользователь AntonMalyshev
Аура пользователя AntonMalyshev 460
AntonMalyshev
Любитель

У меня в роду евреи есть, буду писать на идише

Пользователь Argevolen
Аура пользователя Argevolen 468
Argevolen
Любитель

В начале XX века среди белорусов проживало 2 миллиона евреев. Количество евреев и непосредственные контакты с ними оказали влияние на язык белорусов. Ряд слов языка идиш проникли в белорусский  и украинский языки. Например, в белорусском есть слова авой (ой, ох), балагол (ломовой извозчик), бахур (бутуз; любовник), бэбахі (внутренности; тряпьё), гармідар (беспорядок, шум), капцан (оборванец), раздабара (говорун), фанабэрыя (кичливость), халэмус (конец, смерть), хаўрус (союз, компания), хеўра (шайка, лавочка), шахрай (плут), гандляр (торговец), гандлёвы (торговый). В украинском от того же идишского корня — слово гендляр (пренебрежительное, буквально «нечистоплотный делец», «барыга»), ганделик (сленг, «забегаловка»).

Пользователь Vetal
Аура пользователя Vetal 2278
Vetal
Выдающийся

Можно попробовать.

Пользователь Vetal
Аура пользователя Vetal 2278
Vetal
Выдающийся

Давно от тебя не было таких постов, не для всех понятных. Разнообразил ленту немного.

А ты на стриме под каким ником в чате?

1 ответ
Пользователь Dr_Ligvi
Аура пользователя Dr_Ligvi 516
Dr_Ligvi
Любитель

logvylive

Незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.