Баннер ggpokerok Баннер ggpokerok Баннер ggpokerok

Жовтень#2. Солянка

Всім привіт! 

Мабуть я вже не раз писав, що три роки мешкав у Львові. Й після повернення до рідного Краматорського восени буває накриває ностальжі. Згадую ранки у Львові з філіжанкою кави, коли спостерігав за краплями дощу, які елегантно збігали по вікнах винайманого помешканя в самому серці Личаківського району.  Або прогуляки після замазаних тільт-сесій по безлюдному старому місту, це була моя медітація, мій катарсіс:Наразі цього не вистачає, а ще занурення в україномовне спілкування, або ходити й слухати як говорять співом інші...Ось вчора ходжу свої 13313 кроків. Йду блі АТБ, а там молодий школяр\студент співає : Група крові на рукаве, мой порядковий номер на рукаве..." Й в мене запалює в одному місці, 2021 рік курва. Ок питання 2014 піднімати не буду, але питання культури, є багато класної нашої музики, але багато хто не хоче або лякається самоіндефікувати себе.

Ось крутий фіт, наприклад


Новини літератури 

Я зазвичай читаю по 2-3-4 книги паралельно, художні для душі перед сном, non-fiction для розвитку й пізнання чогось нового зранку, поки мозок не засратий соц.мережами й новинами. 

З художнього зараз читаю роман Софії Андрухович "Фелікс Австрія", купив його ще 2014 року на книжному форумі у Львові. Але читати розпочав тіко цього тижня. Книжка ця виявилась дуже популярною, виграла багато нагород, Film.UA навіть екранізацію зробили.  В центрі роману сімейна історія у Станиславі за часів Австро-Угорщини ( наразі це Іавно-Франківськ). Мені такі романи довподоби, там й реконструкція життя та побуту наших предків, й багато галицької гвари. Наприклад: 

Двірець - залізничний вокзал

Льокалька - місцева залізниця

Мармуляда - джем

Пулярес - гаманець 


Інша Pep's City. Про МанСіті часів Гвардіоли, написана двома близкими до клубу футбольними журналістами. 


Наведу цитату, яку зберіг сьогодні до свого нотатника:

" Соріано пригадує розмову з одним із директорів «Барселони» одразу після перемоги Лапорти на виборах. Розпочався процес пе- редачі повноважень новому правлінню, і він збирався перебрати на себе управління фінансами клубу. «Він сказав мені: ‘‘Синку, я дам тобі одну пораду. Не приходь сюди з думкою, що ти зможеш вико- ристовувати вигадливі методи управління або простий здоровий  глузд. Світові бізнес-кола не будуть тут крутитися. Це футбол, і це зовсім інше. Уся справа в тому, залетить м’яч у сітку, чи ні. Коли це відбудеться — все буде добре. Інакше — це катастрофа, і жодна з ваших технологій не допоможе. Питання полягає лишень в одному: чи приборкав ти удачу?’’» Соріано не погодився. «Це неправда й аж ніяк не в довгостро- ковій перспективі. У футболі, як і в будь-якій іншій сфері життя, вкрай необхідно керуватися здоровим глуздом». Обидва друга з різних регіонів Іспанії. Соріано народився в Барселоні, Беґірістайн — у Ґойєррі, високогір’ї Країни Басків. Як і багато спортсменів, Беґірістайн надає великого значення всі- ляким ритуалам та забобонам. Соріано навпаки ненавидить такі переконання і викладає свій прагматичний підхід до управління спортом у власній книзі «Гол: м’яч не забивається випадково». На початку його книги згадується фінал Ліги чемпіонів 2008 року між «Манчестер Юнайтед» та «Челсі» й вирішальний пенальті капітана лондонців Джона Террі, який міг принести перемогу його команді в п’ятому післяматчевому пенальті, але він послизнувся на газоні й пробив повз ворота. Соріано наводить цю гру як аргумент, кажучи про те, що удача час від часу може бути одним із факторів успіху, але в довгостроко- вій перспективі успіх у футболі чи будь-якому бізнесі буде залежа- ти від управління ресурсами"


Два підхода, які дуже схожі на підход до покеру, правда ж ? ))


Ось так плавно й підвів під покер пост. Знаю більшість з вас текст читає на швідкій промотці, але картинки дивіться, тому ще трошки графіків. Partry та Unibet не трекаються, тому ось зі Старзів графіки, 1-2 віконечка зуму додаю іноді, коли основні руми не займають усе місце на станку.

ЗУМ ПЛО10+НЛХ10


Й таке дуже рідко бувало, без недобору апарат здавав, як кажуть в нас у селі " щось ( фб+інст) у лісі сдохло" . 

Омахо зум ПЛО5-ПЛО10


Вчора на 6-7 годин падал Фейсбук з Інстою, через це й інші соц. мережі не добре працювали, а хтось вирішив свій досуг покеру приділити. Поляна натсуля була, як для понеділка.

Дякую за увагу, сьгодні трохи пограю BB Series, щоб потім не коріти себе за чергове порушення БРМ, то буду грати тільки "супутники" до подій серії. Піду заварю кави, тут Львів те ж відіграв свою ролі, так й не купляю кавамашинку, а продовжую робити "лениву" каву. 


Оценить пост из раздела GambleTalk можно только в течение 2-х суток с момента публикации
Общая оценка данного поста:
36
Dr_Ligvi
Любитель
Баннер pokerdom Баннер pokerdom
Комментарии (2)
Пользователь Wifi_01
Аура пользователя Wifi_01 1382
Wifi_01
Известный

Таке враження ніби у Львів потравила. Пост на суто Українській мові 🔥

0 ответов
Пользователь Vetal
Аура пользователя Vetal 2380
Vetal
Выдающийся

Что не так с группой крови?

Он её на каком языке пел?

0 ответов
Незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.