Баннер ggpokerok Баннер ggpokerok Баннер ggpokerok
RU

Friday I'm in Love

Наразі я читаю нон-фікшин Procrastination: Why you do it, what to do about it now. Книга гарна, спочатку описує природу й причину прокрастинації, потім як з чим жити та працювати. Я вже декілька тижнів поспіль  маленький об'єм гри серед тижня пояснюю тим, щоб зберегти енергію та вдарити в пт-нд, але потім приходить п'ятниця й I'm in love як в тому хіті The Cure. Точніше в алкоугарі та на хмільному режимі життя. Потім до середини неділі відхожу, й в полу апатичному  настрої відіграю мізер. Можливо причина більше в тому, що пропала романтика, коли знаєш EV від свого теперешнего ліміту й знаєш, що вище без БРМ лісти не можна, то й мотивація падає. Час молодості й принципу "хто шукає мільйон - той дуже рідко його находить, хто не шукає - не находить ніколи" пройшли, зараз ти знаєш, що шанс винести мільйон з покеру за рік - 0.015%, за кар'єру - 0..05% й це теж - "мінус мораль" .

А ще, розумієш дисперсію й криву Гауса на прикладі МТТ та СпінГо. Візмем простий приклад, AKs vs QQ allin preflop. В кеші це мінус рейк по EV. А в МТТ, тут начепто коінфліп, проте під час LateReg це просто орел-решка, tail\head по хіпстерському, а якщо це предфіналка SCOOP ME або два стола WSOP ME, а вас 3-4 с 12ББ. Скільки лудожиттів треба прожити, щоб набрати дистанцію, яка насправді нікому нічого не повинна вертати ( читайте Талеба "Чорний лебідь" та "Антикрихкість" ).

В спинах, куди я вирішив піти в пошуках Resistance, трошки по-інакшому, ось приклад вчорашнього Х10.

Два олина з хлопцем з України, якийсь чомусь Румунію назвався, схоже з Чернівецької області. Звісно в такому GODMODE він виграв тур. Проте х10 трапляються в середньому 10 раз на 1к туриків, тут швидко ми наздогонемо диспу. А що якщо таке трапиться в топ-джекі. Тут дивимось абзац про WSOP ME, й виходить no escaping. Й єдиний шанс - співзасновувати свій фонд, як роблять акули Wall Street, а стоп, таке вже давно вже є, як в спінах так й в мтт. 

Ну й плавний перехід до другої теми блога. WSOP Circuit у Тбілісі, сидимо після закінчення дня в хінакальній, в гастрономічному раю. Тоді перший рік, як Stars додали SpinGO, плачимось, хто скільки банкролу там облишив, хто розповідає як відмазував недільну загрузку. Й тут слово бере Дамір Mir4cleq : "Я вообще попросил саппорт забанить их мне. Ето недопокер" 

В мене менш радікальні методи були, я ограничив лімітом 7. Коли в аеропортах задовбує вже читати новини\книгу, іноді маленька доза лудоманії пришвидшує час очікування. Доведено SpinGo!


й ось проходить декілька років, я шукаю в спінах спасіння, а Дамір, коли був в гостях у подружки ледве не взяв топ-джеку,  зовсім трошки не вистачило. God works in mysterious ways


Всім supermegahyper profit weekend, а я пішов у Віна Світу, там Херес по акції.

Оценить пост из раздела GambleTalk можно только в течение 2-х суток с момента публикации
Общая оценка данного поста:
18
Dr_Ligvi
Любитель
We don't know much about them, but we're sure Dr_Ligvi is great.
Баннер pokerdom Баннер pokerdom Telegram канал Cardmates
Комментарии (4)
Пользователь Avocado
Аура пользователя Avocado 594
Avocado
Любитель

зараз ти знаєш, що шанс винести мільйон з покеру за рік - 0.015%, за кар'єру - 0..05% й це теж - "мінус мораль" .

Что-то ты совсем расстроил с такими цифрами. А как они получились?

Проте х10 трапляються в середньому 10 раз на 1к туриків, тут швидко ми наздогонемо диспу.

У меня на ПС за все время игры в спины, только один раз выпадал множитель 25х и это пока максимум. У тебя какие максимальные множители здесь выпадали?

1 ответ
Пользователь Dr_Ligvi
Аура пользователя Dr_Ligvi 514
Dr_Ligvi
Любитель

Как раз пишу в блог про свои ХХХ, ща будет

Пользователь Avocado
Аура пользователя Avocado 594
Avocado
Любитель

Книга  Талеба "Черный лебедь" мне понравилась.

0 ответов
Пользователь Sejul
Аура пользователя Sejul 498
Sejul
Любитель

Й тут слово бере Дамір Mir4cleq : "Я вообще попросил саппорт забанить их мне. Ето недопокер"

Мне кажется, он так всем говорил на протяжении последующих лет, чтобы хоть как-то снизить конкуренцию и интерес к спинам, а потом словить 12к и 1M 😀

0 ответов
Незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.