ggpokerok ggpokerok ggpokerok
Запись в блоге

GOAL PREDICTOR скінчився. Шукаємо нові цікаві промо

Вчора почали з'являтись думки, які провокують на жаль самого себе : "чому знову саме я не виграв цю довбану х1000", "в першій руці тік я здатен вилетіти з спіна мрії, я головний невдаха Східної Європи". 

Вдалось швидко їх приборкати й вигнати за полярне коло за допомогою Стоїцизму та Finlandia з чорницею :)

Лудожиття триває,  будуть ще й заноси, й бедбіти з кулерами, hold on, stay strong.


Про виліт в першій руці згадалась історія з офф-серій. Це був 2015 рік. Улюблений Тбілісі, Adjarabet тоді виходили за межі рідного лудоринку, в яких в них вже й так була велика частка. Головою Poker в них був Алан Макалістер  (чи Алекс, вже точно не пам'ятаю), британець, й ось вони разом з MPNPT проводили в себе серію. Вечирка для гравці в них була в якомусь пафосному нічному клубі з літньої терасою з видом на Мтцамінду. За розкладом вона була десь з 23-00, після Main Event Day2 й першого дня Side Event по 100 з ребаями. В мейні я програв фліп, вилетів отримавши щось типу 3 байнів. Сів лудіти ребайник, анонсували вечірку, сказали орги будуть давати покерним спортсменам купон по 10 ларі( 4-4.3 бакса), за які потом можна бути викорастити на барній стойці нічного клуба. Сижу граю, накатив вже Сапераві пару бокалів за ІТМ в Мейні, від грузинів отримав 5 купонів по 10, потім від MPN 3, потім ще підійшов менеджер руму, в якому виграв пакет на серію, те ж дав 3. До адону йшов с 3 середніми, але після останньої докупки, апарат начав в обратку сдавати. Запакував пів-середнього десь. Й поїхав на players party.  Там була окрема зона для лудиків, поздоровався з тими, з ким пересікавсь за столами раніше, а далі в нас була в програмі виконная мрії студенства - скоштувати потрошки увесь бар, ресурси були.....Потрапив в готельний номер десь на світанку. День 2 стартував в 13-00 чи 14-00 :fp: Хтось скаже помилка бухати, коли завтра День 2. На що я відповім, що це ж не день фінального стола. Й помилка пити, а потім не опохмілитись з ранку. Це до мене дойшло коли я распакував свій стек, стратегія змінилась, треба швидкий дабл-ап, щоб виграти хвилин 20-25 часу й нормально "полікуватись". Й тут перша рука, ми на ВБ 22 - "гусі-лібіді летіли - в голові лудоса мрія о мільйоні тарахтіла", місцевий спортсмен з MP опенрейзіт, ми інстапуш АJo кол, ми йдемо зажигати далі.  З Мейна я вилетів AJ<44 :)

Привіт з Палаца Спорту Тбілісі:


Як там сучасні блогери байт на коменти роблять? Якщо цікаві такі сторіси пишіть в коментарях 

Повертаємось з травня 2015 в травень 2021

Тим часом цікава прома в Ipoker, яка поєднували ставки та покер скінчились. Нарахували призи за 6 тиждень. Я виконував її в GUTSpoker та Betsafe. В першому так, як в українців ставулі не приймають призи були не фрібети, а токени, які можна було юзати хоч в мтт, хоч в снг, хоч в твістер. Я за усю прому виграв 3 по 5 та один за 10. Останніх два тижня погано вгадував матчі зі списку для predict, тому тільки 1к фріху намайнів. Останній сьогодні.

А ось в Betsafe  стартувал фріхами, а останні два тижні вже фрібети насипало. Минулого тижня вдалось навіть реалізувати його:


Цього разу тіко 5 євровий. Так, як умови стандартні по індустрії  - лудосу залишаються тільки чістий виграш на акаунт, то нам повинна ставуля з великим 3+ кефом. Це може й експрем бути, проте, хто не в курсі, в експрессі не тільки кефи множаться, але й вірогідності події :(( Тому I prefer single bets

На вчорашній матч Делен- Маннаріно п2 не встиг поставити, фрібет піздно додали до аку, може воно й на добре, там Адріан вів сет+брейк, проте програв. Тому сьогодні фріролім. Правда ставка поганіша


Ідея наступна. Типу два тижні поспіль грав максімум матчів Маттео, психологічна та фізична втома.

Але повторяти ставку не раджу. Все таки йому не 30+ років, й дивлюсь резалти першого дня, італійці вдома всі виграли.

Нова акція в Ipoker без креативу, вони її вже обкатували разів 4. Card collector. Список карт з якими надо виграти руку- виконуєш скретч карта з очікуванням 0.75 євро, можна виконуватри двічі на день. Хто грає кеш НЛ10 тому норм, додатковий РБ+ хоббітрафік за столи. А так не цікавості, ні валуйності. Правда, я зробив пару разів. Й одразу переапався й тут, витягнувши 3.8%


Більше апарат не дасть, може к Euro по футболу щось креатівніше Айпокер придумає, на форумі Unibet вже є анонс, в них аж дві промо в покері під футбол буде.

Так шо, скоріш за все буду мити сундуки в ПС, завтра ввечері нові завдання повинні дати, або піду з регоботами гонки гоняти в спінах на неПартіпокер чи GG


Дякую, що читаєте та тисните вподобайки, мені дуже приємно

Ну й на останок саундтрек к посту 


Оценить пост из раздела GambleTalk можно только в течение 2-х суток с момента публикации
Общая оценка данного поста:
24
Dr_Ligvi
Узнаваемый
Чорні брови............ Карі очі.....................
pokerdom pokerdom
Комментарии (2)
Пользователь Avocado
Аура пользователя Avocado 1162
Avocado
Известный

Як там сучасні блогери байт на коменти роблять? Якщо цікаві такі сторіси пишіть в коментарях

Привет, Миша!) Рад видеть тебя среди блогеров КМа. Конечно пиши про Тбилисси. Я тогда еще не ездил на MPNPT, а ты уже был в теме. Интересно будет почитать. Можешь начать со своей самой первой поездки, если эта у тебя была не первая.

0 ответов
Пользователь Avocado
Аура пользователя Avocado 1162
Avocado
Известный

"чому знову саме я не виграв цю довбану х1000", "в першій руці тік я здатен вилетіти з спіна мрії, я головний невдаха Східної Європи".

Тебе такие множители хотя бы выпадают) Сколько я откатал спинов еще в микрогейминге и не видел ни разу даже х100) Хотя, нет. Вспомнил, что один раз выпал х200 на айпокере. Но ставка была 2 евро всего и я тогда не затащил, потому такое можно и забыть) Но на старзах ни разу не видел даже х50!

0 ответов
Незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Cardmates Cash Team
Хочешь
развиваться в
коллективе
единомышленников?
Есть решение!