Баннер ggpokerok Баннер ggpokerok Баннер ggpokerok

Краще менше - проте якісніше

Відіграв невеличку МТТ-сесію з 7 турнірів, паралельно граючи ще SpinGo, щоб не сумувати за 8-9max столами, в ITM тільки в одному вдалось потрапити, в інших то монетка ребром впала, то бедбітнули, звичайні аута з мтт, нічого цікавого.

Зверніть увагу на оверлей :

Щось не розрахували маркетологи ПС, шо біз лідерборда серії МТТ по не холдему не буде таким популярним, як під час самого SCOOP

Мікс-ігри мені подобаються, хоч вже 2021 рік на дворі, все одно трапляються лудоси за столами, які або правил не знають, або зовсім не орієнтуються в математиці лімітної гри. В мене єдина нагорода і МТТ, яку ви можете бачити на прев'ю к допису, як раз з БАДУГІ, який я виграв граючи 2 чи 3 раз в цей різновид покеру, проте хоч знав правила й елементарну стратегію. 

Я вже майже рік нову ментальну техніку практикую, в чатики до покерних друзів не бедбіти й обідні кулера кидаю, а де я когось покалечив, або прямий Генератор моїх 2 аути дістав. Ось й сьогодні таке трапилось :)

я взагалі з паранойю покерною обережно, проте як казав Е. Хемінгуєй "Паранойю вигадали ті, хто хоче нас надурачити". Тому, к румам, де не має підтримки нормальних трекерів 3-х компаній, ще обережніше відношусь. Но це вже лірика, довести тут щось дуже важно, а думку про дуже часті розклади " у всіх все є" може бути звичайним когнітивним багом. Який не тільки в покері є, а навіть в житті. Думаю, водії не раз жалілись, що поки через місто їхав тільки на червоне світло потрапвляв на перехресті. Наш мозок так влаштован, що для виживання виду еволюція зробила так, що негативні емоції більш активні нейроні зв'язки роблять. В іншому випадку нащі пращури б не занотували в якому кущі тигр сидить, в якому гієна, шо вогонь не можна долонями тушити й т.п. І ми б зара не луділи, а зникли як Динозаври свого часу. Так шо, працюємо з тим, що є. Як любив повторювати наш перший Президент "Маємо, те, що маємо".

Якщо цікаво, то згодом можу зробити пост з добіркою непокерної літератури, читання якої допоможе в покері та довколопокері. 
Наразі йду спочивати, завтра ніякого МТТ, треба зробити рейк в Ipoker для цікавої для мене крос-промо 
https://www.guts.com/en/promotions/poker/football-predictor

Всім удачі за столами, тільки ні в рокладах, коли натрапляєте на мене. Не робіть з тата вар'ята :)

Оценить пост из раздела GambleTalk можно только в течение 2-х суток с момента публикации
Общая оценка данного поста:
24
Dr_Ligvi
Любитель
We don't know much about them, but we're sure Dr_Ligvi is great.
Баннер pokerdom Баннер pokerdom Telegram канал Cardmates
Комментарии (2)
Пользователь Vetal
Аура пользователя Vetal 2278
Vetal
Выдающийся

МТТ-сесію з 7 турнірів, паралельно граючи ще SpinGo

удобно играть разные дисциплины? Так лучше не делать.

1 ответ
Пользователь Dr_Ligvi
Аура пользователя Dr_Ligvi 516
Dr_Ligvi
Любитель

В більшості прикладів краще так не робити, проте є приклад Рената ZapahZamazki

Незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.