ggpokerok ggpokerok ggpokerok

Плюсовий жовтень#5.

Наразі відпрацьовую книгу Мортена Ельбека "Одне життя", вона начепто з розділу психології, проте більше схожа на сучасну філософію, бо відсилок на медичні дослідження відсутні, проте є багато інфи про соціологичні всякі штуки. Як то за останні 20 років студенти крупних універів в США та Британії на тиждень скоротили час відведений на party на 4 годин, на спілкування з друзями на 3, що дорівнює 7 годинам на тиждень, а це впливає в свою чергу на навики соціалізації, а порушення соціалізації на ментальний стан людини. 

Хоч 2014 рік приніс горе до моєї країни, проти в деяких сферах пішов зріст. Наприклад, в видавництві книжок, усі світові бестселири тепер в Україні видаються за 1-2 роки, а останнім часим ше швидше. 

Ось буквально минулого місяця було встановлено рекорд, книга про дофамінове покоління у видавницвті "Лабараторія" вийшла в один день з іншими країнами!

Але повертаємось до книжки, що на фото до посту. Я б її радив читати студентам ВНЗ, або навіть й в старших класах школи. Як би мені в мої 18-20 років вона потрапила до рук, може менше б помилок зробив, хоча хз, змогла б вона виграти конкуренції в "Бійцовського клуба" Паланіка, чи в "Trainsppoting" Велша, або " Ібіца" Коліна Батса.

Одже хочу поділитись уривком з першого розділа, підрозділ "Швидкість - новий ідол". Написано так, нібо в мене з язика знято, тільки професійно та з яскравими прикладами. Хто за покером прийшов, той може промотати вниз декілька абзаців :)) :

Ми рідко кажемо, що треба менше намагатися випровдовутвати очікування інших і що краще зосередитись на своєму житті на власних умовах. Але які будуть наслідки цього? За відсутності всемогутнього Бога чи оракула, який дасть усі відповіді, ми беремо на себе роль, пропоновану нам суспільством. Не знаючи, хто ми і ким хочемо бути, ми починаємо прагнути того, чого, як нам здається, прагнуть усі інші.

 Психологи називають це явище плюралістичним невіглаством. Якщо ніхто насправді не підтримує певної норми, але всі вірять, що решта їх підтримує, то ніхто не наважиться цю норму змінити. Коротше кажучи, всі вірять, бо вважають, що решта вірить. Через цей феномен ми часто не робимо того, що вважаємо правильним, бо думаємо, що інші нас не підтримають. Проблема в тому, що й інші дотримаються норми лише з огляду на решту, і це лише посилює прюралістичне невігластво. У принципі, зрешто. може скластися ситуація, коли всі дотримуються норми, з якою незгодні, бо вважають, що всі решта з нею згодні. Так ми перетворили швидкість на фетиш і бігаємо як кури без голів, бо всі так роблять.

 Заохочення тих, хто бігає найшвидше, примушує й нас бігти якомога швидвше, бо ми теж прагнемо заохочення. Французький психоаналітік Жак Лакан глибоко дослідив це явище. Ми прагнемо того, чого нам, на наш погляд бракує: насамперед визнання та винагороди. Якщо система заохочуватиме нас щоразу, коли ми поспішаємо, ми будемо спішити ще більше. Лакан вважає, що ми прагнемо не просто визнання, що наші прагнення не такі вже й наші, а радше прищеплені тим, чого, на нашу думку, хочуть інші люди. Часто вони є продуктом чеснот, моралі та ідеалів, які пронизують нашу культуру й виховання. Саме поспіх нерідко визначає ці чесноти, мораль та ідеали, тому не дивно, що ми постійно так поспішаємо. Адже саме цього чекає від нас наша культура. От тільки поспіх не допомогає пізнати самих себе, бо пізнання потребує місця й рефліксій. Це означає також бути чесними щодо себе та своїх сумнівів, спілкуватися за батьками та вчителями, частіше ставити питання, ніж відповідати.

Але сьогодні ми не даємо людям знань про те, хто вони. Ми радше даємо їм розуміння того, ким вони можуть стати. Ми їх знайомимо з технологіями та професіями, щоб люди були максимально ефективними та привабливими для працедавців. У цьому сенсі ми майже не просунулися з 1872 року, колі німецький філософ Фрідріх Ніцще виступив з критикою цілей тогочасних навчальних закладів:

 "Мета освіти, за цією схемою, - виховання "найходовіших" людей, причому "найходовіших" у тому значенні, яке ми вживаємо щодо валюти. Що більше буде таких людей, то щасливішою буде нація, і саме в цьому полягає мета наших сучасних навчальних закладів: допомогти кожному ( наскільки його природа дозволить бути "ходовим") розвивати "актуальність", щоб знання й освіта могли принести якнайбільше щастя та грошової вигоди...За такого підходу вся культура, що ставить за мету не гроші чи винагороду і вимагає часу, маргіналізується як така, якій притаманні ексцентричні ознаки "вищого егоїзму" чи "епікуреїзму, аморальної культури". Справді, домінуюча мораль нашого часу вимагає прямо протележного, а саме швидкої освіти, щоб людина могла швидко стати істотою, яка заробляє гроші, але також і ретельної освіти, щоб людина могла статі істотою, яка заробляє дуже добре" 

 Нам варто задуматись, чи мають наші школи й університети випускати дорослих людей, здатних досягти щастя та змістовності, чи хай вони просто наповнюють ринок праці. Сьогодні ми в основному навчаємо бути "ходовими" і затребуванними. Ми хочемо, щоб люди могли продати себе на ринку якнайдорожче, отримати якнайбільше прибутку для себе та суспільства в надії досягти щастя й вічного спасіння. Але споживацький підхід неспроможний наповинити життя змістом, змістовність випливає із чогось геть іншого. У світі нема такого багатства, яке могло б компенсувати безглузде життя.


Якщо вас зацікавила книжка, то я її залишив на буккросінгу в Краматорську на вулиці Дружби, або можна ще купити на сайті видавництва, в них там якрах акція до дня народження Якабу 

https://www.yakaboo.ua/ua/odne-zhittja-jak-mi-rozuchilisja-zhiti-zmistovno.html


Тепер про покер. Покі одні вчать як заробляти гроші - інші їх фармлять:

Моя улюблена акція в 888 Hand of the day.


Це вже треття 100 за рік, чекаю на 1000!

Ще трошки насипало в лідербоардах ПС.


Й нарешті топ-1


Паті те ж вирішили додати трішки грошей на нові книжки:


В МТТ правда все погано, но готовий ще декілька турнірів без ІТМ відіграти, якщо потім виграю поспіль стільки коінів, стільки програв останнім часом й потраплю на фіналку.

Сьогодні каташка лайтова, будемо чиплятись за лідербоарди в прямому етері 

https://www.twitch.tv/logvylive


Й остання добра новина на сьогодні. Тіко вчора Україна підписала угоду про вільне небо з ЄС.


Як же сьогодні Wizzair викатив цілу кипу нових маршрутів!

З Києва:  Брюссель Париж Ніцца Базель Крит Ейндховен Порто Аликанте Мадрид Барселона Малага Пальма де Майорка

З Харкова Салоніки Пардубіце

Зі Львова Париж Ніцца Брюссель Афіни Салоніки Ейндховен Барселона Мадрид

З Одеси Пардубіце Афіни Лондон


Здається, настав час планувати нову подорож!


Оценить пост из раздела GambleTalk можно только в течение 2-х суток с момента публикации
Общая оценка данного поста:
31
Dr_Ligvi
Известный
"Нехай собі як знають божеволіють, конають, а нам своє робить"
pokerdom_run_forest_run pokerdom_run_forest_run
Комментарии (8)
Пользователь WildBerry
Аура пользователя WildBerry -184

Немножко сложно читать на украинском, честно говоря) 

Новость про соглашение об открытом небе узнала от тебя) круто!

4 ответа
Пользователь Dr_Ligvi
Аура пользователя Dr_Ligvi 1203
Dr_Ligvi
Известный

Я починав писати на CardMates на мові, потім поступився принципу й вирішив писати по-русски, щоб перемогати в конкурсах.

Перемог не прийшло, принципи свої зрадив. А моя психологиня завжди наполягає, що для доброго ментального стану треба "бути собою". 

А ще в мене є незакритий гештальт. Я не вступив в універ на журналистику тому що не склав іспита по укр-літературі, завалив твір, тільки двоє (включно зі мною) написали на 3 з 12.

Й тепер на старості вирішив оволодіти мовою. 

Пользователь WildBerry
Аура пользователя WildBerry -184

Главное, что мы друг друга понимаем) А там .. пусть каждый использует тот язык, который ему удобно)

Я в русской школе училась, вуз тоже на русском, как-то украинского в моей жизни практически не было. А сейчас, если и есть время на изучение языка, то я его конечно потрачу на английский)

Вообще, мне очень импонирует когда человек грамотно разговаривает/пишет, и неважно на каком языке))

Пользователь Dr_Ligvi
Аура пользователя Dr_Ligvi 1203
Dr_Ligvi
Известный

У меня в колледже формально на украинском юриспуденцию всю преподавали, но на деле 90% преподователей на русском лекции читали, только Конституційне Право на мові було, як зараз пам'ятаю.

Я как в новую страну еду, пытаюсь до 5-10 фраз выучить на местном. В Малаге заходил в магазинчик, там дедок только испанский знал, хорошо что самое нужное выучил : Хола, вино роха порфавор.

Пользователь WildBerry
Аура пользователя WildBerry -184

Хола, вино роха порфавор.

Хаха)

Я с Испании тоже вывезла несколько: 

debil - слабый

huevo- яйцо

huesos - кости

pediras - ты спросишь

😅

Пользователь Vetal
Аура пользователя Vetal 3203
Vetal
Эксперт

Хоть кому то пати даёт не одно казино

0 ответов
Пользователь WanFar
Аура пользователя WanFar 1224
WanFar
Известный

Неплохо тебе бонусов насыпало в лидербордах, я что-то в последнее время стреляю мимо). Мне твич перестал присылать уведомления на мобильный о стримах, хотя я на тебя подписан, в общем, я что-то пролетаю мимо).

Согласен с WildBerry относительно того, что тяжко читать бывает на мове, но тут уж дело каждого, как тебе комфортней. Слегка необычно, что ты вроде с Краматорска и так активно используешь украинский, у меня родина тоже Донбасс, но все знакомые оттуда разговаривают и пишут исключительно на русском. 

0 ответов
Пользователь Avocado
Аура пользователя Avocado 804
Avocado
Узнаваемый

В МТТ правда все погано, но готовий ще декілька турнірів без ІТМ відіграти, якщо потім виграю поспіль стільки коінів, стільки програв останнім часом й потраплю на фіналку.

Желаю поскорей тебе доехать. Тогда появится мотивация опять вернуться в МТТ)

0 ответов
Незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.