Баннер ggpokerok Баннер ggpokerok Баннер ggpokerok

Як я у фіналі пенальті Давіду Де Геа бив

Сьогодні, нарешті, сезон дощів скінчився. Вдалось виконати норму по км під час піших прогулянок. Facebook нагадав, що 6 років тому я був в Тбілісі, як раз була перерва між MPNPT та WPT National. 

Наразі йде позитивний тренд по пандемію. Я для себе, ще минулого року вирішив, що до travel life повернусь тільки коли розроблять вакцину та я її отримаю. 

По Україні поки що новини не дуже добрі, ми програємо по кількості вакцинованих усім сусідам:

 


Проте наздоганяти завжди простіше. В них всіх бажаючих вакцинують, там де ж є анти-привівочники, прихильники Теорії Змов, й прірва буде не така велика в %.

Я слідкую за кількома лікарями-інфекционістами, які пишуть про Covid-19. 

Й ось є статс, на прикладі Ірландії, по тренду видно, що вакцина працює. Кількість випадків серед тих, кого вакцинували першими ( це 65+) йде до 0 випадків. Наразі 1 на 100 000.


Оптимістично прогноз - я перетну кордони Неньки наприкінці року, й навіть мейбі знову пограю в покер десь в Розвадові. Більш реалістичний - навесні 2022. Й треба не забувати, що Чорний Либідь може знову в гості завітати. 


Прийшов, сів свої 450-500 cпінів крутити. Там нічого цікавого сказати не можна, єдине що в happy hour краще не грати, всі лідербордщики ведуться на X1.5 points в ці дві години. Відкривають багато столів, гра уповільнюється, друг другу ріжуть ЕВ. 

А ще буває забавно, як на 0.25 такі акули запливають. По пн-ср-пт дають 0.25 за логін, не вже копійка до копійки лудять))


Стало втиково, вирішив зменшити до 4-х столів катку, та запустити потік, щоб потеревенити з друзями про футбік та Rolan Garros. 

А в мене накопились призові ігри по цій промі https://www.unibet.com/promotions/poker-promotions/penalty-hero#tab:tabview-7-1326757-tab-2,tabview-7-1326752-tab-2

Сорі, ненормативна лексика, донбаське бидло, що з нього взяти((

https://www.twitch.tv/logvylive/clip/WrongProtectiveMosquitoSMOrc-16pz3e_fJJC32nyXДякую за увагу. Ставте лайки та олини з еквіті 60%+ 

Оценить пост из раздела GambleTalk можно только в течение 2-х суток с момента публикации
Общая оценка данного поста:
19
Dr_Ligvi
Любитель
Баннер pokerdom Баннер pokerdom
Комментарии (2)
Пользователь Avocado
Аура пользователя Avocado 593
Avocado
Любитель

Оптимістично прогноз - я перетну кордони Неньки наприкінці року, й навіть мейбі знову пограю в покер десь в Розвадові. Більш реалістичний - навесні 2022.

В последнее время совсем перестал следить за ситуацией и в стране и в мире. Надеялся что все может получиться гораздо раньше. 

1 ответ
Пользователь NeverMinder
Аура пользователя NeverMinder 633
NeverMinder
Узнаваемый

Даа, скучаем по оффлайну...

Незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.