ggpokerok ggpokerok ggpokerok
Запись в блоге

Як я у фіналі пенальті Давіду Де Геа бив

Сьогодні, нарешті, сезон дощів скінчився. Вдалось виконати норму по км під час піших прогулянок. Facebook нагадав, що 6 років тому я був в Тбілісі, як раз була перерва між MPNPT та WPT National. 

Наразі йде позитивний тренд по пандемію. Я для себе, ще минулого року вирішив, що до travel life повернусь тільки коли розроблять вакцину та я її отримаю. 

По Україні поки що новини не дуже добрі, ми програємо по кількості вакцинованих усім сусідам:

 


Проте наздоганяти завжди простіше. В них всіх бажаючих вакцинують, там де ж є анти-привівочники, прихильники Теорії Змов, й прірва буде не така велика в %.

Я слідкую за кількома лікарями-інфекционістами, які пишуть про Covid-19. 

Й ось є статс, на прикладі Ірландії, по тренду видно, що вакцина працює. Кількість випадків серед тих, кого вакцинували першими ( це 65+) йде до 0 випадків. Наразі 1 на 100 000.


Оптимістично прогноз - я перетну кордони Неньки наприкінці року, й навіть мейбі знову пограю в покер десь в Розвадові. Більш реалістичний - навесні 2022. Й треба не забувати, що Чорний Либідь може знову в гості завітати. 


Прийшов, сів свої 450-500 cпінів крутити. Там нічого цікавого сказати не можна, єдине що в happy hour краще не грати, всі лідербордщики ведуться на X1.5 points в ці дві години. Відкривають багато столів, гра уповільнюється, друг другу ріжуть ЕВ. 

А ще буває забавно, як на 0.25 такі акули запливають. По пн-ср-пт дають 0.25 за логін, не вже копійка до копійки лудять))


Стало втиково, вирішив зменшити до 4-х столів катку, та запустити потік, щоб потеревенити з друзями про футбік та Rolan Garros. 

А в мене накопились призові ігри по цій промі https://www.unibet.com/promotions/poker-promotions/penalty-hero#tab:tabview-7-1326757-tab-2,tabview-7-1326752-tab-2

Сорі, ненормативна лексика, донбаське бидло, що з нього взяти((

https://www.twitch.tv/logvylive/clip/WrongProtectiveMosquitoSMOrc-16pz3e_fJJC32nyXДякую за увагу. Ставте лайки та олини з еквіті 60%+ 

Оценить пост из раздела GambleTalk можно только в течение 2-х суток с момента публикации
Общая оценка данного поста:
19
Dr_Ligvi
Узнаваемый
Чорні брови............ Карі очі.....................
pokerdom pokerdom
Комментарии (2)
Пользователь Avocado
Аура пользователя Avocado 1175
Avocado
Известный

Оптимістично прогноз - я перетну кордони Неньки наприкінці року, й навіть мейбі знову пограю в покер десь в Розвадові. Більш реалістичний - навесні 2022.

В последнее время совсем перестал следить за ситуацией и в стране и в мире. Надеялся что все может получиться гораздо раньше. 

1 ответ
Пользователь NeverMinder
Аура пользователя NeverMinder 1056
NeverMinder
Известный

Даа, скучаем по оффлайну...

Незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Cardmates Cash Team
Играешь кэш,
но нет возможности
заниматься с
тренером?
Есть решение!