Баннер ggpokerok Баннер ggpokerok Баннер ggpokerok

Несмачний покер.

 Почну з ліричного відступу. Колись RPT підхопила ідею Т. Кремзера, який тоді в них був головним турнірним директором. Й вирішили вони провести SPT - синхронний покерний турнір. Начальна стадія в різних куточках України, а фінал в Києві на великому етапі РПТ - на НСК Олімпійському. 

(Пишу завжди наживо, без особового плану, тому тут ще один відступ, від відступу :)  Може колись буде окремий пост про цю подію, бо це був мій перший ІТМ та поява на Hendon Mob. Якщо коротко, то в останній момент Мін Спорту не виконало домовленостей й Еріку, оргу серії швидко довелось шукати запасну площадку. Щось Остапа понесло, ще пригадав колоритного нардиста з місцевого оффлайну - він мені часто казав в таких випадках "Мишо, давай играй, мемураьі на пенсии писать будешь" )


Так ось, я виграв квиток на SPT в он-лайн партнер румі, VikPoker, чи якось так, там була утопічна ідея, вітрина одна, а грати можна було в декілька покерних мережах, Cake, Merge, Enet й ще одну не пам'ятаю вже). Вибрав Донецьк, туди мені їхати трохи більше часу. Клуб був біля улюбленого ресторану Liverpool, де на вході стояли Beatles. Під час євро, в Донецьку як раз Англія грала, фана звідти  приємно були здивовані, фоткались там, в мене те ж там фотка була, з чувакими з Ковентрі та Шеффілда.  Щось не можу її знайти. 

Ось так він виглядав, зараз його звісно вже нема :(Й ось приїхав я грати, а там состав на 90% або убер або просто гравці з великим награшем. З відомих Глеб psyhoagromoron, Саша Gant. Думаю, на що сюди приїхав, краще б Харків або Київ вибрав. Проте, коли граєш з найкращими - отримуєш boost в грі. Плюс тоді познайомився з крутим HU Cash топом, який навчив цікаву прийому, який я потім ще й в "Чорному Либіді " Н. Талеба вичитав. Що чорний либідь можна й з негативного на позитивний перетворювати. Так ось, той хедзапер з Макіївки весь тиждень грав профільну не надто диспову гру, а у неділю влаштовував свято романтики  - грузив тіко МТТ.  

Я потім так же часто робити почав.

 Переносимся в наш час. Якщо мене читають новачки, або хто так само як я- лоубрщіки. То знайте - https://cardmates.net/888poker це зараз найкращий варіант для гри для нас. Безліч акцій, поляни невеликі в MTT,  й куча фан-плеерів з Британії.

Й ось Лудо Босх, через одну з акцій Hand of the Day яку кличуть, в суботу подав мені знак :


на тобі на неділю, купиш лотерейних квитків в багатостолові туріки

Я все одно кинути свого білого спін го Либідя не зміг, грузанув два нока та промо-турік по 5,  де обіцяють за топ-1 багато чого, але я знаю теорію вірогідності й навіть не читав, що саме. А ще краще знаю, що такі promo заводять вагони та вагонетки рекреації в наш Зал Очікування Фіналок в наш Лудо Двірець.

Ну й так вийшло, що з 3 лото квитків - один фінальний стіл та  аут в 3 столах
Ось так я закінчив змагання. В таких стеках це мертвий кулер, типова ситуація для MTT. Така його природа. Дуже часто обидва грають так як треба, проте хтось сходить з дистанції. Ще одна ознака туриків -  якщо закінчив не топ-1 - завжди, ну ок, в 91.56%,  буду негативні думки на кшталт "Ще б один олин", а якби навпаки, йому QQ, а мені KK й тому подібне. 


Як написав й співає улюблений Сергій Жадан "Буде те, що заслужили, сталося що мало статись" . Й ось, звертаючись до свого ментал коуча - Сенеки, за допомогою стоїцизма, спокійно йду спати, й готуватись до нових змагань.  Я не можу зупинити, проте я можу вкритись під парасолькою, а якщо, вже змочив ноги та одяг, то його можна висушити.

Ну й ще одна ментальний прийом. Колись, коли я був молодим й повним сил та енергії, я часто вислуховував чужі "сльози та соплі". А потім підріс та дізнався, що є люди, хто 4-5 років вчитися слухати й казати угу, й добрі гроші за це отримують. Тому зара, колись хтось питається мені довести, шо він - сама невезуча людина на світі, то я швидко я можу намагаюсь доказати зворотне " Взагалі то, ти - результат того, що саме твій сперматозоїд випередив 23 500 інших й першим дістався завітної яйцеклітини! "

Ну й на завершення , ще один ракурс в історію. Ща прийшло на думку, що я такий олдовий луд, що пам'ятаю, що 888 колись був poker net й ще там були інші вітрини - Lucky Ace, яка працювала на східну та центральну Європу, й Lotos Poker, ринок якого був на пост-совку.  Саме після того, як я там виграв квиток на серію в Тбілісі, де я перший та останній раз показав гарну гру в олинах й оформив бест кеш в офі. Колись, коли я знову навчусь писати великі пости ( поки набирав цей, раз чекнув твіттер, три рази телеграм, й ще раз 5 як там ставулі на Roland Garros) я напишу детально про перші поїздки в Грузію, яка стала моїм коханням з першого погляду.  Може вже настав час "писати мемуари" ?

Ні, це не останок, зроблю ще тізер. 


Не передивляюсь  його. Хоча я знаю, як треба вести себе на відео, куди дивитись, як тілом "працювати", зробив вcе навпаки :facepalm:

Раніше я думав, що я - інтроверт, а згодом, після прочитання розумних книжок, думаю, що я - скоріше фобію та комплекси списував на інтроверсію. Відмовляти в відповіді на пару запитань не хотілось, по перше, я як сателітчик повинен був + хотілось сказати багато гарних слів про Грузію, там тоді покер тільки був на порозі буму, за рок вже там міжнародна серія WPT відбулась, потім WSOP-C, а потім парламент задушив весь двіж податками. 

Дякую за увагу. Ставте лайки, а не Allin без блокерів в телефон-гравця.

Оценить пост из раздела GambleTalk можно только в течение 2-х суток с момента публикации
Общая оценка данного поста:
34
Dr_Ligvi
Любитель
Баннер pokerdom Баннер pokerdom
Комментарии (9)
Пользователь Kyrylo Tarasenko
Аура пользователя Kyrylo Tarasenko 2104
Kyrylo Tarasenko
Редактор

цікавий пост!

0 ответов
Пользователь Vetal
Аура пользователя Vetal 2377
Vetal
Выдающийся

Это только с виду кажется, что давать интервью легко, а первый раз так точно тяжело, но прикольно как ты в другую сторону смотришь))

Дуже шкода, що лише 22 місце, ти був дуже близько

1 ответ
Пользователь Dr_Ligvi
Аура пользователя Dr_Ligvi 525
Dr_Ligvi
Любитель

я и в реальной жизни в глаза прямо почти несмотрю
Еще в Розвадове  разок давал комментарии немецкому каналу, там лучше наверное все бьло, но ролик не смог найти

Пользователь NeverMinder
Аура пользователя NeverMinder 633
NeverMinder
Узнаваемый

Тільки зараз зрозумів, що Несмачний, це насправді відсилка до футболіста, що на фото)

Шок;)

0 ответов
Пользователь Avocado
Аура пользователя Avocado 593
Avocado
Любитель

Да, Миша, пора начинать писать мемуары) На видео такой молодой еще) Я тоже помню все эти времена. И на лотосе играл. Помню серия под новый год была на год обезьяны 2014 кажется.


1 ответ
Пользователь Dr_Ligvi
Аура пользователя Dr_Ligvi 525
Dr_Ligvi
Любитель

там пару лет в год в лотосе свои серии бьіли, с огромньім EV из-за доп плюшек и оверлеев. 

Ща уже такого нет(

Пользователь Avocado
Аура пользователя Avocado 593
Avocado
Любитель

й куча фан-плеерів з Британії.

Так у них ты не выигаешь ни один олл-ин будучи далеко впереди.

0 ответов
Пользователь Avocado
Аура пользователя Avocado 593
Avocado
Любитель

Клуб був біля улюбленого ресторану Liverpool

Прям ностальгия) Знаю этот клуб, был там последний раз в 2011) Жил там в отеле и ходил кушать к ним в ресторан и там тогда еще было что-то быстрого питания по типу Пузатой Хаты, только лучшего качества. И фотки есть и с реста и с клуба ночного, надо зайти в акк свой вк там все фото до сих пор есть)

1 ответ
Пользователь Dr_Ligvi
Аура пользователя Dr_Ligvi 525
Dr_Ligvi
Любитель

ага, студ общага, которую бизнес переделал в хороший отель и крутой ресторан с live music 

Незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.