MidWeek Blog. Надія та безнадія спінів

Всім привіт. Після минулого поста майже не катав, навангував п'яний двіж. В місті на вихідних був літературний фестиваль Кальміус на грант USAID. Вдалось побачити старих знайомих, під келих пива\вина потеревенити про життя та геополітику. А головне, вперше з 2019-го послухав наживо музло. 

Подивіться які красиві sunsets у Краматорську навесні


Проте всім же видимо, шо життя воно урівноважене. Інь янь хрінь, як кажуть на далекому Сході. Й з іншого боку були неприємні новини від Старзів. Крім вже звичного стріку на 50 БІ в спінах, вони ще нарешті полагодили баг в своїй промі Spin10. Тепер воно як требе, жмакаєш OPT IN й до заліку йдуть перші 10 туріків доби. На другий чи третій день після нововведення я міг піріапатись до топ-5 LB, мав одну х10 та 3 х5 за 10 спінів. Проте виграти вдалось лише одну 5-ку, чого все одно вистачало на маленький ITM

 


Проте раніше "трава була зеленіше", особливо для тих, хто крутить багато. Опт-ін клацати кожен день треба було, й коли тобі заманеться, чекаєш коли в х10 майже виграв турік. Й ось, стартуєш з 20 очками гонку за топ-місця. Ця зміна ріже EV. Але не сама страшна вона, далі ще гірше пришла новина.

Маркетинг там хоче показати, що його звільняти не треба, й тепер на кожному ліміті макс виграш буде 1 лям. Ку-ку блт. Це вже точно слоти, скоріше я вийду у "Сільпо" й мене зіб'є Скарлет Йоханссон на самокаті, а потім поведе до себе додому обробити рани, й подивимось разом "труднощі перекладу", чем я потраплю в цей щасливий спін протягом життя. А це підвищує ефективний рейк, бо інші великі множники (від х10) будуть ще менше випадати. А хто вище грає, тим ще й під шумок підняли рейк номінальний.

Тому старзам до WCOOP говоримо прощавай. Й поки що покручу мабуть в іншій мережі, яка хоче зробити стереотип покер=рулетка=слоти правдивим - GG network. Почну там знизу, з 0.25, щоб привикнути к софту. Поки що відіграв пробну сесію на 4-5 столах  в 54 туріка.LB заманює гріндера так, як мільйон лудоса, де ще дають аж трьом гравцям з ліміту 100БІ за день катки. Проте, я розрахував що це десь 950-1050 туріків відігравати треба. Це не моя тема, й поза зоною мого комфорту ( а я консерватор, не полюбляю цих інфоциган сьогодення, які кажуть треба виходити з зони комфорту). Бо тоді вигораєш, й покер стане для мене важче роботи на складі або у УберІтс. А якщо 5-6 підходів робити як я тіки шо, то можна чіплятись за ітм у 10 баксів ( правда в GG вони платять не кешем, а спін токенс призи).

Но губу розкатувати не треба, кожен місяць промо може змінитись.  Треба мати Plan B. В мене це Ipoker або Unibet. Там max множник х1000,  мене б його виграти на 5 чи 10 ліміті й все, більше не треба. Я людина адекватна.


Давно ставок не постив. Зараз маленькі змагання у тенісі, всі чекають вже на Ролан Гарос. Проте сенсації на них великі. Але сьогодні довірю свій червонець маленькому кефу. Куевас - Куазу п1 1.45. Молодий француз тільки другий матч в кар'єрі на такому рівні грає, а уругваєць опитний гуртовик, якому треба вже зберегати на пенсію.

Дякую за увагу, грайте в покер, та не загравайтесь. 

Оценить пост из раздела GambleTalk можно только в течение 2-х суток с момента публикации
Общая оценка данного поста:
11
Dr_Ligvi
Любитель
Баннер pokerdom Баннер pokerdom
Комментарии отсутствуют
Вы будете первым, кто оставит свой комментарий
Незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.