Баннер ggpokerok Баннер ggpokerok Баннер ggpokerok

Мої найбільші ХХХ в Spin&Go

По життю, я дуже полюбляю проводити аналогії. Мабуть, це в мене відклалось на нейронному  рівні з часів, коли здобував освіту, й коли нас вчили "прокачувати" пам'ять, то рекомендували використовувати "асоціативну пам'ять". Приклад. Відстань між моїм містом та Харковом 150 км, просто цифцру задержати буде важко в голові, бо там вже давно багато інших чисел. А ось якщо застосувати креатив, й сказати : " Відстань між моїм рідним містом та Харьковом стакан горілки!" Так простіше буде занотувати в пам'яті про 150 км.  

Так ось про аналогії. Раніше, в покері, я намагався бути крафтовим закладом, з продукцією limited edition. Вибирав дуже ретельно поляну для гри, дисципліну, де winrate буде найменше, особливо відносно рейку. 

Можно прозвати мене бамхантером-селекціонером, я  б назвав це "акціонер баварської броварні на теренах Сіверного Донбасу".  Потім я зрозумів, що такий бізнес-план не дуже перспективний. Й взагалі "бізнес" під загрозою закриття. Й я вирішив стати фастфудом, де маржа з кожного кліента невелика, проте завдяки обороту та невеликих витрат на ресурси можна робити хороший бізнес. А як писав Сергій Жадан : " Хороший бізнес - це хороший бізнес" .  Й тут дві стежки на шляху були: 

а) вязти франшизу McDonalds ( спінгоу пули\фонди з закордону, як то Team631, Bitb spins й т.п.) або франшизу "Пузатої хати" ( Стальний фелікс пул чи там Vpluse)

б) відкрити пиріжкову, або шаверма в Михасика

Я обрав другий шлях. До цього року, я по фану грав цю дисциплину, були якісь знання з періоду камінного віку, коли багато грав HU SNG, й 8-10BB пуш-бот, там же схожий SB vs BB та позиція "на кнопці" проти Блайндів. Й потім побачив тони матеріалу по будь-яким дисициплинам, які навіть є  у вільному доступі. Й зараз нескладним стратегіям новичків за пару тижней можна навчити, головне, щоб математичний склад ума був. Ну це вже в окремому пості.

Так ось, до цього року давним-давно в мене був занос х100 по 2 євро в PaddyPower, коли вони ще приймали українців. Я тоді ще мешкав на Личакові у Львові, посварився з дівчиною, пішов заспокоюватись в спіни, в хендзапі виграв 88 у ТТ префлоп. 

Ще колись після футболу під пиво випало х120 по баксу  в партіпокере, програв АХ в К10 хашку.


Й ось зима цього року, тут прорвало. Правда, я й більше став спинів грати. Про два топ- множника в Ipoker я вже писав минулого тижня https://cardmates.net/sho_opyatj_s_prigodi_v_twister_sng


Лютий 2020, річниця останньої моєї поїздки за кордон, сумно. Вирішив по фану попробувати робити прямі трансляції на одній з головних площадок для пропаганди ціностей Демократичної Партії США, в нас на селі її ще Твік кличуть.  Стріми лампові були, старі лудокумпеля зібрались, згадували минулі часі в чаті, а я по 1-2 столу крутив мтт або спін,  й бабах в промі Jackpot Mania на Unibet падає х100

Ну це не дуже рахується, бо там х100 на обраному ліміті гарантовані були кожні 800-1000 туріків. Доречі, у другій половині літа це промо знову буде. Сподіваюсь, Україну не вигонять к тому часу, бо на цьому Betsson Group перестали нас обслоговувати :((

Й буквально через 5 днів, знову роблю невеличкий стрім, й нарешті ПС підкорились :

https://clips.twitch.tv/LongRichFalconKappaRoss-VbWtGBvxnZTKa1Xq


Так як не партнер, кліп начепто вже видаліли, проте якщо скопіювати й вставити в браузер, начепто відкривається. Якшо ні, треба бути якось зберегти його на комп та заліти в ютуб. х240 може більше не коли в житті не впаде))


В опах було два німця, один дуже рекреація, другий трошкі розумів. Жахнув мене


Стрими робити перестав, ентузіазму не з'явилось. Я ближче до інтровертів ( особливо, коли тверезий), мені важко спілкуватись навіть через камеру подовгу, виснажує, як фізично, так й морально. Та й піднятись з дна Твіча без сірих схем накрутки або білої реклами в більш популярних стрімерів дуже важко. Й ще не хотілось робити сирий гівняний продукт, якістю звуку та картинки я був не задоволен. Як кажуть мої відносини з спінгоу : "Ніколи не кажи "ніколи" Тому, може, колись ще налаштую звук та повернусь.

Ну й вішенка на торті, в квітні 

4 квітня перемога


7-го квітня зрадонькаДякую за увагу, піду ще вар'ят-машину покручу 


Оценить пост из раздела GambleTalk можно только в течение 2-х суток с момента публикации
Общая оценка данного поста:
27
Dr_Ligvi
Любитель
We don't know much about them, but we're sure Dr_Ligvi is great.
Баннер pokerdom Баннер pokerdom Telegram канал Cardmates
Комментарии (3)
Пользователь Vetal
Аура пользователя Vetal 2288
Vetal
Выдающийся

х100 за 3 минуты оформил, вам что там дичайший кулер насдавали

2 ответа
Пользователь Dr_Ligvi
Аура пользователя Dr_Ligvi 516
Dr_Ligvi
Любитель

spingo flash, 15BB стартовьій, блайндьі по минуте)

Пользователь Vetal
Аура пользователя Vetal 2288
Vetal
Выдающийся

это всё поясняет

Незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.