Баннер ggpokerok Баннер ggpokerok Баннер ggpokerok

"Мама мене вчила, що зневіра - це зло"

Останні роки 4, я час від часу завершую покерну кар'єру й відправляю себе на звичну роботу. Але потім якесь чудове промо в румі або доїзд в МТТ дають надію, що ще трошки залишатимусь в касті лудосів.


Зара, особливо під часу пост-ковідного спаду на фоні сезонного падіння трафіка та Чемпіонату Європи з футболу в червні( крута gambling alternative для хобі-гравців ввечері) щоб заработи на попоїсти треба буде як трудовим мігрантам херачити по 8-10 годин. Проте, якщо будуть здавати, як сьогодні, то я втягнусь. 

Відіграв 304 спіна, коли дивився Ліверпуль та питався зробити "обнал" дармових квитків від Twich каналу Lexa на ПС - то тримав 4 стола, в іншому випадку - 6. Грається не напряжно, тільки коли буває, що 5-6 хедзапів збирається, то трошки мозок "пливе", як звикне остаточно, то можна буде збільшити до 8-9.  В GG Network х2 та х3 стартові стеки по 15бб, гра неважка. Важко стріки в олинах терпіти.  

За ці 3 сотні туриків надивився багато чого, й програв опу, в якого 20 фішек залишалось, й виграв раз, коли в 3-мах в мене було 40 ( стартові 300). 

Й в єдиному х25 був шановний спортсмен з Китаю, протів іншого українця він програв з "циферками" одномастними в Аx, а проти мене кращій покер показав:


Але зато перебрав в х5 та виграв єдину х10, що сьогодні була. Ще в мене була параноїдальна теорія, що тим, хто багато грає краще сдают в олинах. Сьогодні ж навпаки, апарат мої 20-30% еквіті перетворював на козир проти тих, кто в топ-10 лідерборду регулярно перебуває.


Одже,  к рекорду по кількості спінів додався й рекорд у 36 баїна плюса. Так треба робити зноску, що сьогодні неділя та на ліміт. 

В лідерборді стоп зробив с такими показниками


Цих поінтів повинно вистачити для приза в 10 по 1 тікету.  Залік в денний лідерборд закінчується о 11-00. Краще, звісно, буде прокинутись хоча б о 10-30, щоб тримати ситуацію під контролем. На вищий приз треба 550 спінів десь, вже мозок хоче відпочинку, для топ-2 там взагалі десь 975-1050. В принципі це реально, якщо один день повністю відіграти для "ачівки"

Ну й під кінець музикально-мотиваційна павзаОценить пост из раздела GambleTalk можно только в течение 2-х суток с момента публикации
Общая оценка данного поста:
29
Dr_Ligvi
Любитель
We don't know much about them, but we're sure Dr_Ligvi is great.
Баннер pokerdom Баннер pokerdom Telegram канал Cardmates
Комментарии (6)
Пользователь Alyaso4ka
Аура пользователя Alyaso4ka 2048
Alyaso4ka
Выдающийся

Нічого не зрозуміло, але дуже прикольно :)

1 ответ
Пользователь Dr_Ligvi
Аура пользователя Dr_Ligvi 516
Dr_Ligvi
Любитель

Вивчи пару слів української, щоб шепотіти на вушко HolyAloha :)

Пользователь Manuchao
Аура пользователя Manuchao 2077
Manuchao
Редактор

класна пісня, місто сонця!

3 ответа
Пользователь Dr_Ligvi
Аура пользователя Dr_Ligvi 516
Dr_Ligvi
Любитель

Район ХТЗ!

Полюбляю цей мікрорайон у Харкові, нагадує рідне місто. А останнім часом, як з'явилось багато новобудов став комфортним й затішним. Правда, якщо працюєш в центрі - далековато буде їздити кожен день до роботи.

Пользователь Manuchao
Аура пользователя Manuchao 2077
Manuchao
Редактор

а метро в Харкові невелике?

Пользователь Dr_Ligvi
Аура пользователя Dr_Ligvi 516
Dr_Ligvi
Любитель

Гілок те ж 3, як в Києві, проте станцій десь вдвічі менше

Незарегистрированные пользователи не могут оставлять комментарии.
Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.